Telefon

Nasem Çelik Konstrüksiyon Yapı İnşaat Tic.Ltd.Şti.

Hakkımızda

Nasem Çelik Konstrüksiyon Yapı İnşaat Tic.Ltd.Şti.


Nasem Çelik, 2006 yılında 400 m² lik bir alanda küçük bir ekiple bu işe başlamış ve hızla büyüyerek sektörde ileri gelen isimlerden biri haline gelmiştir. Bugün 10.000 m² kapalı, 15.000 m² açık olmak üzere toplamda 25.000 m² lik alanda projelendirme, imalat ve montaj sistemi içerisinde çalışan bir çelik yapı firması olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sanayi yapıları, havaalanı, köprü, endüstriyel fabrikalar, depo, spor salonu, müze, alışveriş merkezi, hastane, okul, otel, iş merkezi gibi yapıları çelik yapı olarak üretmektedir.

 Projelendirilmiş ya da Nasem Çelik’in deneyimli kadrosu tarafından projelendirilen işlerde beklentilerinizle örtüşecek en iyi ve en doğru hizmeti sunmak, müşterilerin değişim ve gelişimine katkıda bulunmak firmamızın öncelikli hedefidir.

 Firmamız, müşterilerine değer vererek tüm firmalara karşı aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır. Müşterilerini destekleyici ve kaliteden ödün vermeyecek şekilde fiyat politikasını belirlemektedir.Nasem Çelik kuruluş tarihinden bu yana sürekli gelişmeyi ilke edinmiştir. Firmamız bünyesinde genç ve idealist bir ekiple her geçen gün kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU